top of page

תקנון ותנאי שימוש

תקנון האתר

תנאים והגבלות אלו של האתר מסדירים את השימוש שלך באתר האינטרנט שלנו, www.edenmedyoni.com, ("האתר") ואת מערכת היחסים שלך עם עדן מדיוני ("אנחנו", "אנחנו" או "em-fit"). אנא קרא תנאים אלה בעיון.

אם אינך מסכים לתנאי שימוש אלה, נא לא להירשם כחבר, להשתמש באתר או לרכוש כל אחד מהמוצרים שלנו.

אנא עיין גם במדיניות הפרטיות והגנת הנתונים שלנו לקבלת מידע על האופן שבו אנו אוספים ומשתמשים בנתונים האישיים שלך.

EM-FIT (וגם אף אחד מעובדיה, סוכניה או נציגיה), אינה עוסקת במתן ייעוץ רפואי, והיא גם לא (או מי מעובדיה, סוכניה או נציגיה) מציגה עצמה ככשירה לעשות זאת.

מבוא

אתר זה מספק שירות אימון אישי מקוון באמצעותו ניתן לרכוש תוכניות כושר ודיאטה מותאמות אישית.

תנאים אלה יחולו על כל המשתמשים ("אתה") באתר ועל כל רוכשי המוצרים.

על ידי שימוש באתר, או על ידי רכישת מוצרים מאתנו, אתה מסכים להיות כפוף לתנאי שימוש אלה.

שימו לב כי תנאי שימוש אלו עשויים להשתנות מעת לעת. הודעה על כל שינוי תיעשה על ידי פרסום תנאים חדשים באתר. בהמשך השימוש באתר הנך מאשר כי אתה מקבל את תנאי השימוש הנוכחיים במלואם בעת השימוש באתר. אם אינך מקבל את תנאי השימוש המתוקנים, עליך לבטל את הרישום או המנוי שלך והתנאים הקודמים ימשיכו לחול עד לסיום.

המוצרים שלנו

אנו נציע דרך האתר את המוצרים הבאים ("המוצרים")

סרטונים;

מדריכי הדרכה;

אימון מקוון;

תוכניות ארוחות;

תוכניות אישיות בהתאמה אישית (כל אחת "תכנית אישית").

עמלות:

אתה יכול לצפות באתר ולגשת אליו ללא תשלום, אולם על מנת לרכוש כל אחד מהמוצרים שלנו עליך להירשם כחבר.

העמלות לתשלום בגין המוצרים והשירותים יוצגו בבירור באתר.

איך ליצור איתנו קשר

אנחנו EM-FIT, חברה הרשומה בישראל, מספר הרישום הוא 206551913 שלנו. כתובת נחל לכיש 256, טל שחר. כל המחירים כוללים מס ערך מוסף בישראל. ניתן ליצור איתנו קשר בכל עת בכתובת האימייל הבאה: edenmedyoni12@gmail.com או בטלפון 0505990285

הַרשָׁמָה

כאשר אתה נרשם כחבר, נבקש ממך לספק מידע אישי מסוים, כולל אך לא רק שמך, כתובת הדואר האלקטרוני, כתובת הדואר שלך ופרטי התשלום שלך. כל מידע אישי שתספק לנו יטופל בהתאם למדיניות הפרטיות והגנת הנתונים שלנו, אותה ניתן לראות כאן

בהרשמה תתבקש ליצור סיסמה. עליך לשמור על סיסמה זו בסודיות ואסור לך לחשוף אותה או לשתף אותה עם אף אחד. אם אתה יודע או חושד שמישהו אחר יודע את הסיסמה שלך, עליך להודיע לנו על ידי יצירת קשר עם 0505990285 בהודעה וואטצפ באופן מיידי.

אם יש לנו סיבה להאמין שסביר שתהיה הפרת אבטחה או שימוש לרעה באתר דרך חשבונך באמצעות שימוש בסיסמתך או אחרת, אנו עשויים לדרוש ממך לשנות את סיסמתך או שנשעה את חשבונך. עד שנשתכנע שחשבונך מאובטח, ייתכן שלא תוכל לגשת לאתר.

אתה מסכים שכל המידע האישי שאתה מספק לנו יהיה מדויק, מלא ויישמר מעודכן בכל עת. אנו עשויים להשתמש במידע שנמסר לנו כדי ליצור איתך קשר.

קבלת המוצרים:

לאחר הרשמה לתכנית ואישורה ע"י עדן מדיוני, הלקוח יקבל אישור במייל להרשמתו ואיתו קישור לתכנית האישית שלו ולפרויל בו יבצע את כלל הפעולות ביניהן קבלה של תכנית אימונים מותאמת אישית, תפריט תזונה מותאמת אישית ומעקב שקילות שבועי וכאמור כל פרטים והטבות נוספות שלא מצויינות כאן.
 

מוצרים: ביטול

יש לך את הזכות לבקש החזר כספי (מבלי לתת סיבה) תוך 3 ימים מרגע רכישת המוצר ולקבל החזר. כי לאופיו האישי/אינדיבידואלי של שירות זה בקשות להחזר מעבר לנקודה זו לא יתקבלו בשל פרק הזמן הרב המושקע בכל תוכנית אימונים ותוכנית ארוחות.

אם אתה רוצה לסיים מנוי מתמשך איתנו, אנא הודע לנו על ידי ביצוע אחת מהפעולות הבאות:

שלח לנו דוא"ל לכתובת edenmedyoni12@gmail.com. אנא ספק את שמך, כתובת ביתך, פרטי ההזמנה, ובמידת האפשר, מספר הטלפון וכתובת הדואר האלקטרוני שלך, וציין את הסיבה שברצונך לבטל.

רישיון

ברכישת המוצר הרלוונטי, נעניק לך, לשימושך האישי בלבד, רישיון מוגבל, לא בלעדי, שאינו ניתן להעברה לגשת לאתר שלנו ו(לפי המקרה):

גישה לווידאו על בסיס סטרימינג בלבד;

גישה והורדה של ספרים אלקטרוניים;

גישה והורדה של תוכניות כושר מותאמות אישית;

אינך מורשה לשתף אף אחד מהתכנים המורשים על פי תנאים אלה עם כל אדם אחר.

למעט הרישיון המוגבל לעיל, שום זכות, בעלות או עניין לא יועברו אליך.

וירוסים, פריצה ועבירות אחרות

 

אתה מסכים שלא להעלות קבצים או לפרסם, להפיץ, לפרסם באתר קבצים כלשהם המכילים וירוסים, קבצים פגומים או קוד זדוני או כל תוכנה או תוכנית דומות אחרות העלולות לפגוע בפעולת מחשב של אחר.

 

אין לעשות שימוש לרעה באתר על ידי החדרת וירוסים, סוסים טרויאניים, תולעים, פצצות לוגיות או חומר אחר שהוא זדוני או מזיק מבחינה טכנולוגית. אין לנסות לקבל גישה בלתי מורשית לאתר, לשרת בו מאוחסן האתר או לכל שרת, מחשב או מסד נתונים המחוברים לאתר. אין לתקוף את האתר באמצעות מתקפת מניעת שירות או מתקפת מניעת שירות מבוזרת.

 

על ידי הפרת הוראה זו, תבצע עבירה פלילית על פי חוק השימוש לרעה במחשב 1990. אנו נדווח על כל הפרה כזו לרשויות אכיפת החוק הרלוונטיות ונשתף פעולה עם רשויות אלה על ידי חשיפת זהותך בפניהן. במקרה של הפרה כאמור, חברותך וזכותך להשתמש באתר יופסקו לאלתר.

 

אנו לא נישא באחריות לכל אובדן או נזק שנגרם על ידי וירוסים, מתקפת מניעת שירות מבוזרת או חומר מזיק טכנולוגי אחר שעלול להדביק את ציוד המחשב, תוכניות המחשב, הנתונים או חומר קנייני אחר שלך עקב השימוש שלך באתר או כתוצאה מהורדה שלך של כל חומר שפורסם בו, או בכל אתר אינטרנט המקושר אליו.

 

זמינות

 

למרות שאנו שואפים להציע לך את השירות הטוב ביותר האפשרי, איננו מבטיחים כי האתר יענה על דרישותיך. איננו יכולים להבטיח כי האתר יהיה נקי מתקלות. אם מתרחשת תקלה באתר, עליך לדווח על כך edenmedyoni12@gmail.com ואנו ננסה לתקן את התקלה בהקדם האפשרי.

 

גישתך לאתר או לאפליקציות שלנו עשויה להיות מוגבלת או מופרעת מעת לעת כדי לאפשר תיקונים, תחזוקה או הכנסת מתקנים או שירותים חדשים או מכיוון שאיננו יכולים להציע את האתר מסיבות שאינן בשליטתנו (כגון מתקפת מניעת שירות). במקרה זה ננסה לשחזר את השירות בהקדם האפשרי באופן סביר. הגבלות או הפרעות כאמור לא יהוו הפרה מצדנו של תנאים אלה.

 

אחריות מוצר / שלנו

 

אין בהסכם זה לקיחת אחריות על כל דבר הנובע מרשלנותנו בגין:

מוות או פציעה גופנית;

הונאה או מצג שווא כוזב.

אנו ממליצים בחום לפנות לייעוץ רפואי מקצועי לפני תחילת דיאטה או תוכנית אימונים.

 

כל תוכנית אימונים, גם אצל אנשים בריאים, טומנת בחובה סיכון. יש לך אחריות להפעיל את שיקול דעתך האישי, כמו גם כל שיקול אחר, לפני שתפעל על פי כל תוכן שסופק על ידינו.

 

כאשר אנו מספקים לך תוכנית אישית, אין להתייחס למידע הכלול בה או להסתמך עליו כאל תוכנית בריאות או פעילות גופנית מקיפה. לפיכך, אין לנקוט בכל פעולה שתנקוט ביחס לתוכנית אישית ללא קשר או למעט מידע, דעות או פסקי דין אחרים הזמינים לך.

 

כל תוכנית אישית הוכנה על בסיס מידע שסופק על ידך. אתה אחראי לדיוק של כל מידע שאתה מספק לנו. אתה אחראי ליידע אותנו על כל בעיה בריאותית או מצב רפואי כאשר אתה מבקש מאיתנו להכין תוכנית אישית.

 

לפני נקיטת פעולה כלשהי ביחס לתוכנית אישית, עליך לקחת בחשבון גורמים אחרים מלבד התוכנית האישית שאתה מודע לה או אמור להיות מודע לה. מכיוון שאין להתייחס להצעותינו כאל מכתיבים, אנו מציעים לך לפנות לייעוץ רפואי מקצועי לפני שתעסוק בכל אחת מהצעות הפעילות הגופנית או הארוחות שלנו.

 

לדוגמה, אנו תמיד ממליצים לפנות לייעוץ רפואי מקצועי לפני תחילת תוכנית אימונים כלשהי. החלטותיך לעסוק בכל תוכנית אימונים צריכות לקחת בחשבון כל ייעוץ רפואי או מקצועי אחר שהוא זמין לך, כמו גם להפעיל שיקול דעת אישי לגבי איזו פעילות בטוחה עבורך לעסוק.

 

המידע המפורט בכל תוכנית אישית עשוי להתייחס להקשרים מסוימים ועשוי שלא להתאים בהקשרים אחרים. באחריותך לוודא שאינך משתמש במידע שאנו מספקים בהקשר שגוי.

 

לדוגמה, כאשר תוכנית הותאמה לאישה שאינה בהריון, זה לא יהיה מתאים לה להשתמש לאחר הכניסה להריון.

 

אתה אחראי ליידע אותנו על כל בעיה בריאותית ומצבים רפואיים קיימים כאשר אתה מבקש מאיתנו להכין תוכנית אישית.

 

כל מידע שאנו מספקים שאינו מהווה חלק מתוכנית אישית, בין אם הושג באמצעות אתר האינטרנט שלנו, ספר אלקטרוני, קורס וידאו, מדיה חברתית (כגון פייסבוק, אינסטגרם או טוויטר) או בכל דרך אחרת, מסופק למטרות מידע כללי בלבד.

 

תוצאות צפויות

 

בעוד שאנו מאמינים כי עבור רוב האנשים, מעקב אחר התוכניות והשיטות שלנו יוביל לתוצאות רצויות, כל תוכניות הפעילות הגופנית תלויות באדם. התוצאה תושפע מהמאמץ והמחויבות של הפרט, אולם בנסיבות מסוימות גם כאשר אדם עוקב אחר התוכנית שלנו, ייתכן שהוא לא ישיג את התוצאות הרצויות. לפיכך, איננו מספקים כל אחריות מכל סוג שהוא, מפורשת או משתמעת, באשר ל:

 

האפקטיביות של כל טכניקה, דיאטות או תוכניות שאנו מספקים; או

 

התוצאות שאתה עשוי להשיג כתוצאה ממעקב אחר התוכניות שלנו.

 

כל ההמלצות המוצגות באתר שלנו או בתוכן שלנו הן אנשים אמיתיים שעקבו אחר התוכניות שסופקו על ידינו. למען הסר ספק, עם זאת, הם אינם מעידים על התוצאות שאתה צפוי להשיג, אלא הם נכללים כדוגמאות לתוצאות שאנשים מסוימים השיגו.

 

מדיניות הגנת נתונים

 

אנו מבקשים שכל המידע האישי שתספק יהיה מדויק, עדכני ומלא.

 

כל מידע שייאסף באמצעות האתר, לרבות מידע רגיש ואישי, יוחזק על ידינו בהתאם למדיניות הפרטיות והגנת המידע שלנו. אתה אחראי לוודא שהמשתמש נתן את ההסכמות המתאימות.

 

כל ההודעות שיישלחו אליך יישלחו לכתובת הדוא"ל שסופקה עם פרטי הרישום שלך (כפי שעודכנו על ידך). על ידי קבלת תנאים אלה אתה נותן את הסכמתך לקבל מאיתנו תקשורת בדוא"ל ואתה מסכים שכל ההסכמים, ההודעות, הגילויים ותקשורת אחרת שאנו מספקים לך בדוא"ל עומדים בכל דרישה חוקית שתקשורת כזו תהיה בכתב.

 

כל מידע אישי שתספק לנו בעת השימוש באתר או כחבר יטופל בהתאם למדיניות הפרטיות והגנת המידע שלנו שניתן לראות כאן

 

קניין רוחני

 

על ידי אספקת תוכן כלשהו להפצה על ידינו (כגון תמונות לפני ואחרי) אתה מעניק לנו במפורש רישיון עולמי, ללא תמלוגים, תמידי ובלתי חוזר להשתמש, להעתיק, לאחסן, לבצע, להציג ולהפיץ תוכן כזה.

 

הפורמט והתוכן של האתר מוגנים על ידי זכויות יוצרים בבריטניה ובעולם ואנו שומרים לעצמנו את כל הזכויות ביחס לזכויות היוצרים שלנו, בין אם בבעלותנו ובין אם ברישיון לנו, וכל הזכויות שמורות לכל אחד מהסימנים המסחריים הרשומים והלא רשומים שלנו (בין אם בבעלותנו או ברישיון לנו) המופיעים באתר.

 

אין לשכפל, לשכפל, להעתיק, למכור, למכור מחדש, לבקר או לנצל בכל דרך אחרת אתר זה לכל מטרה מסחרית ללא הסכמתנו המפורשת בכתב. אינך רשאי לחלץ ו/או לעשות שימוש חוזר באופן שיטתי בחלקים מתוכן האתר ללא הסכמתנו המפורשת בכתב. בפרט, אינך רשאי להשתמש בכריית נתונים, רובוטים או כלים דומים לאיסוף וחילוץ נתונים כדי לחלץ (בין אם פעם אחת או פעמים רבות) לשימוש חוזר בחלקים משמעותיים כלשהם של האתר ללא הסכמתנו המפורשת בכתב.

 

שימוש בינלאומי

 

עליך לציית לכל החוקים והתקנות הזרים והמקומיים החלים על השימוש שלך באתר שלנו בכל מדינה שבה אתה נמצא פיזית, כולל, ללא הגבלה, דיני צרכנות, חוקים ותקנות לבקרת ייצוא.

 

כללי

 

תנאים אלה נשלטים ומתפרשים בהתאם לחוקי אנגליה וויילס. אתה מסכים, כמונו, להיות כפוף לסמכות השיפוט הלא בלעדית של בתי המשפט האנגליים.

 

אם תפר תנאי שימוש אלה ונחליט שלא לנקוט כל פעולה או להזניח זאת, עדיין נהיה רשאים לנקוט פעולה ולאכוף את זכויותינו וסעדים בגין כל הפרה אחרת.

 

אנו לא נישא באחריות לכל הפרה של תנאי שימוש אלה הנגרמת על ידי נסיבות שאינן בשליטתנו הסבירה.

 

אנו עשויים לבצע שינויים בפורמט האתר או בהצעת השירות שלנו בכל עת ללא הודעה מוקדמת.

 

אנו דורשים שלקוחותינו יהיו מעל גיל 18 או שיש להם אישור מפורש בכתב מהוריהם לפני שנוכל להתחיל בהסדר אימון. אנא אל תרכוש את המוצרים שלנו אם אתה מתחת לגיל 18 מבלי לקבל תחילה אישור בכתב מההורה או האפוטרופוס שלך.

bottom of page